Jak jsme křtili Pod peřinou!

Křest v sobotu 2.září Na Střelnici v Poděbradech se neskutečně vydařil.

Měli jsme krásné chladné počasí. Bar’s Brothers před námi příjemně rozproudili obecenstvo. Dorazilo mnoho fanoušků, někteří nás slyšeli posté jiní poprvé. Někteří přišli pěšky z Poděbrad, jiní za námi přicestovali z Německa, Švýcarska a jeden dokonce až ze Zambie. Pivo se snažilo téct proudem a vládla jásavá atmosféra.

Děkujeme moc všem, kteří dorazili!

 

Pokud chcete vlastnit jedno z mála CD Pod peřinou, dejte vědět a nebo doražte na koncert!

 

Nyní jsou naše nové písničky k poslechu na: http://bandzone.cz/flatfly

 

A tady pár snímků od Petra Fiedlera.

(předkapela Bar’s Brothers)

 

(kmotři Michael a Tomáš Váchovi)

 

(CD bylo pokřtěno pravou Poděbradkou)

 

(nejvěrnější fanoušci)

 

(Byla to jízda!!! Díky. ♥)

 

Křest se blíží!!!

Křest našeho nového cédéčka je už opravdu za rohem. Proto byste neměli zanedbat přípravu. Pokud nevíte, co s sebou, zde se můžete inspirovat. 🙂

A nezapomeňte, že začínáme zítra 2.září v 19:00 Na Střelnici v Poděbradech. Doražte!

(ilustroval Michael Vácha)

TPCA Beat Festival 2015

Vyhráli jsme v soutěži lokálních kapel první cenu! A tou první cenou je finanční odměna určená na nakroucení nový placky! Takže se těšte na novou kolekci hyperpěkných písní. TPCA Beat festival je akce pořádaná automobilkou TPCA. Jedná se o akci na podporu místního rozvoje na Kolínsku. Soutěže se zúčastnilo 8 kapel a hlasovalo se pomocí SMS zpráv.

Děkujeme za Vaši podporu a za pěkné koncerty ostatním soutěžním i nesoutěžním kapelám.

Chystá se demáč

Rozhodli jsme se, že už je to poměrně dlouho, co jsme vypustili do světa nějakej ten “rikórd”. Tentokrát pracujeme na novej songách, který jsme pro Vás napsali. Možná kecám, a napsali jsme to pro nás, ale to jen proto, že to máme rádi, a kdybchom to nepsali pro nás, nebude se to líbit ani Vám. Hodláme tu krásnoun hudbu sejmout svépomocí, takže nám držte palce.

Spouštíme web

Tak je to tady, s časem jsme byli donuceni nahodit webovou stránku. Je to počin, na který dlouho čekali nejen naši fanoušci, ale i televize a noviny, kteří nám stále píší, že chtějí mít prostor, odkud stahovat naše promofotografie a loga a další materiály. Samozřejmě nás tento zájem těší, a pro naši prezentaci, ve správném světle, uděláme maximum.