JAK TO BYLO?

Kapelu Flat Fly zakládá Filip kolem roku 2009. Zkoušíme všude možně, ale jelikož se naše hlasitost stále zvyšuje, přesouváme se do zkušebny Na Stejné struně, která vznikla díky Radkovi. První koncert odpálíme roku 2010 v Poděbradech na Soutoku a od té doby hrajeme nepřetržitě vlastní tvorbu (krom Oldy od legendární kapely ČéTé). V červenci roku 2013 křtíme první placku Lázeňský dýchánek! V létě 2014 se k nám přidává Zdenda a od té doby má naše kapela 9 členů. V červenci 2015 vyhráváme TPCA Beat Festival a začínáme intenzivně pracovat na nových písničkách. Nové CD Pod peřinou nahráváme od jara do léta 2017 a na začátku září je jeho křest. Po křtu nás bohužel opouští zpěvák a kytarista Radek a druhý kytarista Kuba.

Alžběta Procházková

Alžběta Procházková

baryton saxofon

Bětka je hodná holka, z dobré rodiny, která nekleje. Ani Bětka a ani ta rodina. Hraje na saxík, ale v rámci školy se učí i na kytaru a klávesy. Studuje v Praze, ale jinak je z Poděbrad.

Ráda cestuje se Zdendou, taky má ráda dobrou muziku a svátek slaví zásadně na Anežku.

Filip Havlíček

Filip Havlíček

baskytara

Filip je trošku pankáč, ale takovej ten slušně vychovanej. Je to programátor a správce sítí. Stará se o to, aby stránky se sportem běhaly tak, jak mají.

Mezi jeho záliby patří pivo, skejt a literatůra. A taky naše klávesistka Lenka, kterou si vzal za ženu a maj spolu dvě míma.

Fanda Richter

Fanda Richter

trumpeta

Fanda, spolu s Kubou, patřej mezi největší fešáky v kapele. Jsou to prostě gentlemani, jak se patří. Fanda pracuje v Plzni, ale ve výsledku nikdo neví, co tam dělá. Prostě to tak má. Hraje na trubku.

Mezi jeho záliby patří krásné ženy, dobrý alkohol a a pak něco, o čem zase nikdo v kapele nic neví.

Ondřej Průša

Ondřej Průša

trumpeta

Ondra je trumpetista stejne jako Fanda. Navzájem se hecujou a když jeden něco na koncíku zapomene, tak ten druhej to většinou ví. Takže si navzájem napovídaj. Ondra má krámek se semínky.

Mezi jeho záliby patří hudba, semínka a ohňostroje.

Radek Jína

Radek Jína

bývalý kytarista a zpěvák

Radek byl egem kapely. Hrál si na to, že zpívá a mluví do kytary. Občas napsal nějakej text (bylo jich dost), ale stejnak se to po něm muselo opravovat. Ne, že by nebyl kreativní, prostě to jen nedotáhnul do konce. Je to grafik.

Mezi jeho koníčky paří rum, ženy a rock‘n’roll. Což je v této kapele trošku paradox. A taky má rád lodě.

Lenka Havlíčková

Lenka Havlíčková

klávesy

Lenka hraje na klávesy, ale nezapomíná vždy zmínit, že se jedná o stage piano (klávesy jsou něco úplně jiného). Je farmaceutka, ale zrovna teď si užívá rodičovských povinností. Její muž je skejťák (Filip).

Lenka má ráda dcery Barušku a Magdalénku, párty s kámošema a výlety na jejich chatu. Tam občas děláme bordel, když píšem nový věci.

Michal Kubiš

Michal Kubiš

bicí

Majk je takovej punkovej metalák s nejvíc činelama na světe. No fakt, nikdo nemá tolik plechů jako on. Je to programátor (učí to i na škole). Do zkušebny chodí jako první a odchází jako poslední.

Majk má rád svojí ženu, která umí tetovat, pivko, geocaching, občas fotí a na soustředění nám vaří super guláš.

Jakub Chour

Jakub Chour

bývalý kytarista

Kuba byl druhej kytarista, kterýho jsme v kapele měli. Napsal písničku Ajfoun. Je to člověk, kterej je zaměstnanej od rána do večera, občas jsme ho pěkně dlouho neviděli. Už celkem dlouho je ženatej s Lindou a mají dcerku Sáru.

Mezi jeho záliby patří modelky, marketing a kámoši.

Zdenda Štěpánek

Zdenda Štěpánek

tenor saxofon

Zdenda původně hrál s kapelou Interpret Neznámý, ale když poznal Bětku, tak se přidal i k nám. Zdenda je mluvčí, ale na zkouškách toho moc nenamluví. Dechaři na něj na koncertech vždycky přehazují sóla, ale Zdendovi to nevadí, protože to tam rád solí.

Zdenda má rád vláčky, tramvaje, letadla a Bětku.